Doğal Sızma Zeytinyağı 2 Lt ( Pet Şişe )

Yeni Ürün

İhsan T/Kod 109/Aydın Karacasu Yöresi

       

699,99 TL Vergi Dahil

-100,00 TL

799,99 TL Vergi Dahil

21,87 TL Başına Lt

Nedenmi Yüzlerce Müşterimiz Yıl Boyunca kullanacakları yağı bizden alıyor,Çünkü yağlarımız yemeklik sofralıkzeytin bakımından Egenin en kaliteli zeytinlerinin yetiştiği Aydın NazilliKaracasu Kuyucak Yörelerinden Yöremiz çiftçilerinin kendi bahçelerinden  özenle Toplanan  Yamalak sarısı ,Çekiçge ,Manzelina ,Memecik zeytinleri gibi aroması ve içindeki olaeik asitlerin yüksek olduğu kendsine has yoğun ve eşssiz  bir tad ve aroması vardır .Ürünlerimiz kesinlikle toplama ve karışık zeytnyağı değildir.

Yöresi Bellidir,Bahçesi Bellidir,Çifçisi Üreticisi Bellidir.

İşte Bu Yüzden Zeytinyağı denildiğinde ilk tercih edilme sebebimizin sırrı Üreticilerimizin Emeğinde ,gayretinde ve kalblerinin Güzelliğinde Saklıdır.

Üreticimiz İhsan T /Kod 109 Aydın Karacasu Yöresinden Kendi Bahçesinden Çekiçge ,Yerli ,Memecik Zeytinlerinden elde edilen Doğal Sızma Zeytinyağıdır.Çifçimizin ürünü fabrikasyon usulü toplama ve çeşit çeşit kaliteli ve kalitesiz ayrıt edilmeksizin karştırılan Zeytinyağı Değildir.Agacı Bellidir,Bahçesi Bellidir,Yöresi Bellidir ,Üretici Çiftcisi Bellidir.

Bu yüzden Kendisine has eşssiz Doğal Tad ve Aroması vardır.Ürün Stoklarla Sınırlıdır.

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Doğal Sızma Zeytinyağı 2 Lt ( Pet Şişe )

Doğal Sızma Zeytinyağı 2 Lt ( Pet Şişe )

       

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

Text

loader

* required fields

Benzer Ürünler

2 049,00 TL 2 249,00 TL

Üretici Çiftci Kod 03 /Mehmet Ö/Aydın Karacasu Yöresi

1 999,00 TL 2 199,00 TL

Aydın Karacasu Yöresi İhsan T Ürt Kod :109 Çiftçimizin Kendi Bahçesinin mahsülüdür:Yerli Zeytin,Memecik Zeytin ,Manzelina ve Çekiçge Zeytinlerinden elde edilmiştir.