Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt (Pet Şişe)

Yeni Ürün

Mehmet Ö. /Kod 3/ Aydın Karacasu Yöresi .

41 Ürün stokta bulunmaktadır.

26,99 TL Vergi Dahil

-10,00 TL

36,99 TL Vergi Dahil

Aydının Kuyucak  İlçesi Çiftçilerinin Özenle ve en Doğal Şekilde yetiştirdiği Zeytin Ağaçlarından hasat edilmiştir.Zeytinyağı üretiminde ve işlenmesinden hiç bir şekilde kimyevi gübre ve ilaçlama yapılmamıştır..
Aydın Kuyucak Yöresinde Doğal olarak yetiştirilen Manzelina ,Gemlik,Çekiçge,Yerli (Kaba) Domat zeytinlerinden elde eilen doğal Zeytinyağdır.
ASİT ORANI 0,5 DERECEDİR .... Yağlarımız Fabrikasyon usulü onlarca kişiden toplanıp tankerlerde saklanan yağlardan değildir...Bizden Aldığınız Her Yağın Üzerinde Üretici İsmi ,,Yöresi ve Üretici Kodu Bulunmaktadır.Ürünlerimiz Çiftçisindendir.Şahıs Yağıdır....

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt (Pet Şişe)

Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt (Pet Şişe)

n11magaza (1)_1.jpg

BU ÜRÜNÜ N11 MAĞZAMIZDAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

Text

loader

* required fields

Benzer Ürünler

150,00 TL 190,00 TL

ZEYTİNYAĞLARIMIZ %100 DOĞALDIR. Aydın-Nazilli-Kuyucak-Karacasu bölgesinin çok zengin bitki ve zeytin florasının aromasını ve vitamin zenginliğini taşımaktadır.  Asitliği oleik asit cinsinden maksimum %0,8 dir. Sağlık köşemizde yazdığımız gibi zeytinyağı içindeki linoleik asit anne sütünden sonra en çok zeytinyağlarında bulunmaktadır.

109,99 TL 139,99 TL

                             Paket İçeriği( ÜCRETSİZ KARGO) 1 Lt Doğal Fermente Elma Sirkesi Cam Şişe    (Üretici:Aynur Ö.Kod:01 /Aydın Karacasu Yöresi ) 1 Lt Doğal Fermente Elma Sirkesi(Cilt İçin ) Cam Şişe (Üretici:Aynur Ö.Kod:01 /Aydın Karacasu Yöresi ) 1,5 Lt Doğal Sızma Zeytinyağı Cam Şişe (Üretici:Mehmet Ö.Kod:03 /Aydın Karacasu Yöresi )

49,99 TL 69,99 TL

        Bu Ürünü N11 Mağzamızdan da Satın Alabilirsiniz